... Kupuj w ciemno!

Prace nad kolejną edycją festiwalu Globaltica nabierają tempa. Jesteśmy w trakcie przygotowywania kolejnego, pełnego świetnej muzyki i ekscytujących atrakcji programu. Specjalnie dla naszych sympatyków, którzy już teraz planują nas odwiedzić na kolejnej edycji festiwalu, przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną i już teraz zachęcamy do kupienia biletów w promocyjnej cenie, która jest ważna do 31 stycznia 2018. 

WIĘCEJ

... Dziękujemy za XIII edycję!

XIII edycja Festiwalu Globaltica przeszła już do historii, muzyka na Kolibkach ucichła, my chwilę odetchnęliśmy i bardzo chcemy powiedzieć Wam:
Dziękujemy <3

WIĘCEJ

... WYPRZEDANE koncerty w Starej Wozowni

Bilety na koncerty w Starej Wozowni WYPRZEDANE! Na naszej stronie nie ma już możliwości kupienia biletów na 20 lipca oraz 3-dniowych karnetów. Dla osób, które nie zdążyły kupić biletów mamy pulę wejściówek, które będą dostępne przed rozpoczęciem koncertów na miejscu. NIE ma możliwości rezerwacji. Wciąż dostępne są bilety i karnety na koncerty na Scenie Głównej. 

WIĘCEJ

... Koncerty w Starej Wozowni i na łące!

Zapraszamy na kolejne dwa koncerty! W pierwszy dzień festiwalu tradycyjnie już odbędzie się potańcówka, na której zagra Kapela Brodów​, a w niedzielę zapraszamy na dodatkowy koncert na globalticowej łące! Wystąpią Marokańczycy z zespołu Chigaga Group​. Wstęp na oba wydarzenia jest BEZPŁATNY! <3

WIĘCEJ

... Muzycy z Indii, Wielkiej Brytanii, Syrii, Iraku, Afganistanu, Pakistanu, Tybetu i Wybrzeża Kości Słoniowej w Gdyni!

BOLLYWOOD BRASS BAND i JYOTSNA SRIKANTH w niesamowitym projekcie CARNATIC CONNECTION, wielonarodowy kolektyw z przesłaniem - REFUGEES FOR REFUGEES i wirtuoz balafonu ALY KEïTA z Wybrzeża Kości Słoniowej to kolejni artyści, których w lipcu usłyszymy na Globaltice! Tym samym zamykamy program muzyczny na 20-22 lipca, więc jeśli jeszcze nie macie biletów, bo czekaliście na ostatnie ogłoszenia, zapraszamy do sklepu!! 

WIĘCEJ

... Globaltica na Dzień Dziecka!

W Dniu Dziecka życzymy zapału w realizowaniu marzeń, radości z małych przyjemności, a przede wszystkim - dobrej zabawy w lipcowe dni, co niniejszym zapewniamy <3
Jak co roku przygotowaliśmy z naszymi Partnerami całą masę aktywności dla dzieci w każdym wieku. Niektóre z nich najlepiej przeżyć wspólnie z rodzicami, a inne będą sprawiały lepszą frajdę, gdy rodzice w bezpiecznej odległości oddadzą się odpoczynkowi... Tak czy siak, nikt nie będzie się nudził :)

WIĘCEJ

... Lato zbliża się wielkimi krokami. Znamy trzech kolejnych wykonawców, którzy zagrają na Globaltice!

Argentyna, Korea Południowa i Sardynia - tradycje muzyczne z tych miejsc zabrzmią w Gdyni za sprawą charyzmatycznej Argentynki LA YEGROS, koreańskiej wokalistki KWON SONGHEE wraz z zespołem SONGHEE PANSORI LAB oraz grupy TENORES DI BITTI (Remunnu ‘e Locu) pochodzącej z małej sardyńskiej wioski Bitti. Dzięki tym dwóm ostatnim artystom na Globaltice usłyszymy muzyczne tradycje uznane przez UNESCO za Arcydzieło Ustnego i Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości. Bilety na festiwal są już w sprzedaży wraz z miejscami na polu namiotowym.

WIĘCEJ

Organizatorzy:

  • logo fundacji Liberty

Dofinansowano ze środków:

  • logo Gdynia
  • logo Urzędu marszałkowskiego
Grafika 2017